Współpraca

Współpraca dla innych gabinetów stomatologicznych

Skomplikowane leczenie kanałowe

Nasza klinika przedstawia ofertę skierowaną do lekarzy dentystów mających kłopoty w zakresie leczenia kanałowego u swoich pacjentów. Rozwiązujemy trudne przypadki endodontyczne takie jak usuwanie złamanych narzędzi, zaopatrzenia perforacji, udrażnianie zobliterowanych kanałów bądź odnajdywanie ich prawidłowego przebiegu.

Bellesa-Med zajmuje się zaawansowanymi technikami leczenia endodontycznego. Gabinet wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia do leczenia według najwyższych standardów – w mikroskop zabiegowy czy endomotor sprzężony z endometrem. Jeżeli masz problem z leczeniem wykonamy je za Ciebie natomiast na odbudowę zęba skierujemy pacjenta ponownie do Twojego Gabinetu.

Zalecamy, aby skierowany pacjent miał ze sobą zdjęcia RTG – na kliszy lub na nośniku elektronicznym. Dodatkowo powinien posiadać krótki opis leczenia oraz kontakt do lekarza prowadzącego aby w razie niespodziewanych bądź kontrowersyjnych sytuacji wspólnie opracować dalsze postępowanie. Po zakończonym leczeniu kanałowym pacjent wraca na dalsze leczenie do swojego lekarza prowadzącego, zaopatrzony w szczegółową historię leczenia wraz z kontrolnym zdjęciem rtg.

Czas oczekiwania na specjalistyczne leczenie endodontyczne może wynieść nawet do 3 tygodni.


Leczenie w narkozie

 

Jeżeli trafisz na bardzo opornego pacjenta – w dowolnym wieku – i nie możesz sobie poradzić z jego lękiem przed leczeniem stomatologicznym skieruj go do naszej kliniki. Mamy do zaoferowania leczenie z użyciem sedacji wziewnej. W najtrudniejszych przypadkach najzwyższej klasy specjaliści w dziedzinie stomatologii pod opieką doświadczonego zespołu anestezjologicznego wykonają zabieg w znieczuleniu ogólnym. Skontaktuj się z nami celem dokonania wszystkich ustaleń.


Chirurgiczne usuwanie zębów

 

Zatrudniony u nas chirurg stomatolog jest wysokiej klasy specjalistą chirurgii szczękowej. Ma duże doświadczenie w bardzo skomplikowanych przypadkach chirurgicznych więc jeżeli Twój pacjent potrzebuje tak wysoko wyspecjalizowanej pomocy skieruj go do naszej kliniki. Po przeprowadzeniu zabiegu pacjent wraca na dalsze leczenie do swojego lekarza prowadzącego, zaopatrzony w szczegółową historię leczenia wraz z kontrolnym zdjęciem rtg.