Usługi

Podologia

Podologia

Podologia to dziedzina medycyny zajmująca się nielekarskimi zabiegami na stopach. Zabiegi podologiczne odnoszą się zarówno do działań profilaktycznych, jak i leczniczych, w przeciwieństwie do kosmetycznych zabiegów na stopach. Twoje stopy są źródłem bólu? Coś Cię niepokoi? Masz odciski, brodawki, modzele, bolesne miejsca w okolicy paznokci? Zapraszamy na specjalistyczną konsultację. Postaramy się pomóc rozwiązać Twój problem i wyleczyć Twoje stopy.

! ! ! NOWOŚĆ – TYLKO W BELLESA – MED ! ! !

Ortonyksja to zabieg prostowania paznokcia, wspomagający między innymi leczenie wrastających paznokci. Jedną z najnowszych i najskuteczniejszych oraz najtrwalszych produktów do korekty płytki paznokcia jest klamra tytanowa. Jest to klamra, która może być wykorzystywana podczas zabiegów na wrastających, czy wkręcających się paznokciach. Już po kilku tygodniach od założenia jej na paznokieć można zaobserwować niesamowitą zmianę kształtu paznokcia.

W naszej klinice wszystkie używane narzędzia są poddawane dezynfekcji a następnie sterylizacji w autoklawie, która niszczy wszystkie formy wirusów, bakterii, grzybów. Sterylizacja to proces, w wyniku którego otrzymujemy przedmioty jałowe, tzn. inaktywacji ulegają wszystkie mikroorganizmy znajdujące się na powierzchni sterylizowanego przedmiotu. Dzięki temu w naszych gabinetach mogą się Państwo czuć bezpiecznie.