Usługi

Klinika jednego dnia

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych pacjentów, którym trudno znaleźć czas aby umawiać się wielokrotnie do stomatologa, stworzyliśmy “Klinikę Jednego Dnia”. Dajemy możliwość umówienia się na dogodny termin i zarezerwowanie gabinetu oraz najlepszych specjalistów nawet na cały dzień. Przy takim podejściu do leczenia można w znacznie krótszym czasie uzyskać bardzo dobre efekty.

Jeżeli natomiast mieszkasz w innym mieście i przyjeżdzasz do Warszawy na krótki czas a jednocześnie zależy Ci na szybkim i skutecznym leczeniu to oferta naszej kliniki na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii jakie posiadamy w swoich gabinetach (np. laser stomatologiczny) możemy znacząco skrócić czas niektórych zabiegów. W trakcie wizyt w ramach Kliniki Jednego Dnia wykonujemy również protetykę oraz zabiegi implantologiczne.

Medical Tourism
For customers from abroad we offer the possibility of dental treatment, but also the transfer from / to the airport, accommodation and sightseeing Warsaw and surrounding areas. If you have any question feel free to ask by email or phone. We can prepare the offer dedicated to you.