Galeria

W trosce o Najmłodszych Pacjentów nasi lekarze, poza umiejętnościami zawodowymi, mają bardzo dobry kontakt z małymi pacjentami. Pierwszą wizytę malucha rozpoczynają od zapoznania go ze swoją osobą oraz gabinetem i jego wyposażeniem. Atmosfera jaka panuje w gabinecie (ściany wymalowane bajkowymi postaciami, ulubiona muzyka czy bajka na monitorze) sprawia, że dziecko czuje się bezpiecznie i zapomina w jakim miejscu się znalazło. Również przed lub po wizycie może zrelaksować się w kąciku zabaw z kredkami, klockami, grami i układankami. Rodzice w tym czasie mogą się odprężyć w wygodnych fotelach w poczekalni, pijąc kawę czy herbatę.

Stomatologia - gabinet dziecięcy


W trosce o naszych Dorosłych pacjentów stworzyliśmy gabinet, w którym każdy poczuje się bezpiecznie i komfortowo. W leśnej scenerii, przy śpiewie ptaków i szumie wody w górskim potoku każdy zapomni o swoim lęku przed zabiegiem stomatologicznym. Dodatkowo, zaawansowane technologicznie urządzenia wykorzystywane do zabiegów sprawią, że wizyta u stomatologa przestaje być przykrym doświadczeniem. Możliwość leczenia bez stresu i bez bólu jest naszą wizytówką. Aby móc się odprężyć po wizycie u stomatologa zapraszamy naszych Pacjentów do specjalnie stworzonej Strefy Urody, gdzie oferowane techniki masażu zapewnią naszemu ciału lepsze samopoczucie.

Stomatologia - gabinet dorosłych


Jako trzeci stworzyliśmy gabinet zawierający motyw z bardzo popularnego serialu zarówno w latach 90-tych jak i z czasów dzisiejszych – “Było sobie życie…”. Jednocześnie zachęcamy do pokazania dzieciom odcinka nr 13 o wizycie u dentysty. Życzymy aby wszystkie pokolenia naszych pacjentów spędziły w nim miło czas i mamy nadzieję, że chętnie powrócą do naszej kliniki na dalsze leczenie.

Stomatologia - gabinet alaska

Stomatologia - Recepcja

Stomatologia - Aleja Gwiazd